وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


علی فهیمی از بروجرد

و رضا سلیمی از اشترینان

در لیست نهایی تیم ملی دو و میدانی



 نشست سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی با هدف بررسی و اعلام ترکیب تیم ملی کشورمان برای حضور در هشتمین دوره رقابت های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا تشکیل شد. در این جلسه که مجید کیهانی، رئیس فدراسیون، هاشم صیامی، دبیر فدراسیون، پریسا بهزادی، نایب رئیس بانوان، تیمور غیاثی، هادی سپهرزاد و حسین شایان، دیگر اعضای سازمان تیم های ملی حضور داشتند در خصوص ترکیب تیم ملی دو و میدانی بحث و تبادل نظر شد.

تیمور غیاثی، سخنگوی سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی در این خصوص در گفت و گو با روابط عمومی اظهار داشت: « در این جلسه که با حضور اعضای سازمان تیم های ملی برگزار شد، در خصوص ارزیابی ملی پوشان حاضر در اردو و ورزشکارانی که می بایبست برای حضورشان در ترکیب تیم تصمیم گیری می شد، بحث و تبادل نظر گردید. از این رو اسامی نهایی تیم ملی دو و میدانی داخل سالن ایران برای حضور در رقابت های آسیایی به شرح زیر است:»

 

اسامی تیم آقایان:

پرتاب وزنه : علی ثمری- شاهین مهر دلان- شاهین جعفری

پرش با نیزه: محمد بنی آدم- حسین فلاح

پرش ارتفاع: کیوان قنبرزاده- محمد رضا وظیفه دوست- رضا سلیمی

پرش طول: علیرضا خالدی- مهدی قائدزاده- محمد ارزنده

پرش سه گام: وحید صدیق- متین مداحی

هفتگانه: میلاد میری- علی محبی- محمد معتمد نیا

60متر: حسن تفتیان- رضا قاسمی- محمد چشمه زار

400 متر: علی خدیور- سجاد هاشمی آهنگری- رضا کاشف

800 متر: امیر مرادی، پژمان یارولی و حمید تشکری

1500 متر: مسلم نیادوست- امیر مرادی- علی فهیمی

60 متر مانع: میلاد سیار، امین برزی و احمدرضا خنفری

3000 متر: جلیل ناصری، حسین کیهانی، همایون همتی

4 در 400 متر امدادی: علی خدیور- سجاد هاشمی- رضا کاشف- (بین مهدی رحیمی، میلاد رمضانی و رضا ملک پور رکورد گیری انجام خواهد شد و یک دونده در ترکیب اصلی قرار گرفته و ٢ دونده دیگر ذخیره خواهند بود. )

سرگروه پرتاب ها: هادی سپهرزاد

سرگروه پرش ها: حسین شایان

سرگروه دوها: سجاد مرادی

سرپرست کل تیم ملی ایران:  تیمور غیاثی

 

اسامی تیم بانوان:

60 متر: فرزانه فصیحی- فائزه نسایی- حمیده اسماعیل نژاد

400 متر: الهام کاکلی – مریم محبی

800 متر: هانیه ثمری- تکتم دستاربندان- ساجده فانی

1500 متر: پریسا عرب- هانیه ثمری- نرگس خانی

3000 متر: پریسا عرب- سمیرا زمانی- افسانه فریدی

60متر مانع: الناز کمپانی- سارا ندافی- جمیله سیفی

پرش ارتفاع: سپیده توکلی- آیلین بابکی- مهسا کارگر

پرش طول: کیمیا پور خلخال – فاطمه جماعتی

پرش سه گام: ثریا قلیچ نیازی- سمانه کوهکن- مریم کاظمی

پرش با نیزه: مهسا میرزا طبیبی- نیلوفر فشخورانی- ساراکریمی

پرتاب وزنه: مریم نوروزی- ثنا دادرس- نگین میرزایی

پنجگانه: سپیده توکلی- سمیرا خجسته- الهه سیفی

امدادی: الهام کاکلی- فائزه نسایی- مریم محبی

مربیان: زهرا ضمیری شجاع- حمیده جوان

سرپرست بانوان: پریسا بهزادی






طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: علی فهیمی، رضا سلیمی، دو و میدانی، اشترینان، بروجرد، ورزش، تیم ملی دو و میدانی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 بهمن 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ