تبلیغات
وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی - محمد یاراحمدی معاون باشگاه گهر: هدایتی می خواهد پولش را پس بگیرد

وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
محمد یاراحمدی معاون باشگاه گهر:


امیدوار بودیم استاندار به تیم گهر کمک کند،


اما اینگونه نشد


معاون ورزشی باشگاه گهر دورود از برگزاری بازی این تیم برابر نیروی زمینی خبر داد.

سایت شخصی فرهاد داودوندی بنقل از ایسنا گزارش داد که محمد یاراحمدی با اعلام این خبر افزود: بچه‎ها امشب به تهران میآیند و بدون هیچگونه تمرینی فردا به مصاف نیروی زمینی میرویم و احمدزاده را در این بازی نیز مثل دیدار قبلی با نساجی مازندران روی نیمکت نداریم.

وی با یادآوری اینکه گهر مقابل گلگهر سیرجان در زمین حاضر نشده، تصریح کرد: وضعیت ما خیلی بد است و طبق قانون اگر در یک بازی دیگر هم در زمین حاضر نشویم، به یک دسته پایینتر سقوط میکنیم و مجبور هستیم با وجود شرایط بد، بازی کنیم.

یاراحمدی با اشاره به مشکل‎های بیشمار گهر، ادامه داد: امیدوار بودیم استانداری لرستان کمکحال تیم شود که اینگونه نشد و بعد از پایان نیم‎فصل اول تاکنون یک جلسه تمرین نداشته‎ایم و بهسبب مشکلهای مالی نهتنها بازیکن جدیدی جذب نشد بلکه حسین هوشیار و مهدی شکوهی را نیز از دست دادیم.

معاون ورزشی باشگاه گهر دورود با اشاره به 500 میلیون تومانی که هدایتی برای خرید امتیاز گهر به استانداری لرستانی هدیه داده، اظهار کرد: چون مالک باشگاه متواری است، دادستانی نمیتواند امتیاز را بهفروش برساند. آقای هدایتی هم این پول را فقط برای خرید باشگاه داده و چون این امر میسر نیست، میخواهد پولش را پس بگیرد!

وی با بیان اینکه قائدرحمت نماینده مردم دورود در مجلس شورای اسلامی قصد دارد مشکل‎های تیم را سروسامان دهد، گفت: قرار است بعد از بازی با نیروی زمینی اعضای تیم به دورود بیایند و در جلسه‎ای با نماینده شهر حضور پیدا کنند که امید میرود مشکل‎ها رفع شوند.


طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: محمد یاراحمدی، معاون باشگاه گهر دورود، استاندار لرستان، فرهاد داودوندی، بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 5 بهمن 1392 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ