وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighولی اله صالح نیا روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص جشن 50 سالگی باشگاه پرسپولیس گفت: 50 سال که هیچ 500 سال دیگر هم بگذرد پرسپولیس تا زمانی که این آقایان سرکارباشند مردمی نخواهد بود. این باشگاه تنها در دهه 60 و 70 مردمی بود و بعد از آن دیگر شاهد آن وضعیت نبودیم.

وی ادامه داد: جای خیلی ها به غیر از من در مراسم شب گذشته خالی بود و متاسفانه آقایان شب گذشته دل خیلی هاراشکستند.هفت سال برای پرسپولیس رایگان کار کردم اما حتی آقایان نام من را هم نمی دانند.

بدنساز اسبق پرسپولیس،گفت: اگر نمی دانند چه کسانی برای این تیم زحمت کشیده اند بگویند من اسامی زحمتکشان پرسپولیس را به آنها بدهم تااین افراد را بشناسند.

وی تصریح کرد: اگر امروز ورزشگاههای ما خالی است به خاطر لطماتی است که این اقایان به فوتبال مملکت زده اند. این ها نشسته اند و پول ها را میان چند نفرتقسیم می کنند و یادشان رفته چه کسانی برای این تیم مجانی کار می کردند.

وی اظهار داشت: می خواهم بدانم آیا از خانواده های بازیکنان فقید پرسپولیس که امروز در میان ما نیستند در این مراسم یادی شده است.

صالح نیا با انتقاد از تشکر رویانیان از بابک زنجانی در این مراسم، افزود: معلوم است که این آقایان باید ازبابک زنجانی تشکر کنند، ما را دعوت نمی کنند چون خودشان هم مانند این آقا هستند. زمانی که ما در تپه های داودیه در گرما برای پرسپولیس زحمت می کشیدیم و بدنسازی علمی را وارد ایران کردیم این آقایان کجای فوتبال بودند.

وی تاکیدکرد: اگر تا حالا صحبتی نکرده بودم تنها برای حفظ حرمت ها بوده است اما از این پس دست خیلی ها را رو خواهم کرد. آیا زحمتکشانی که رایگان کار می کردند، شایسته تقدیر نبودند؟

صالح نیا با اشاره به دلایل رویانیان برای تقدیر از بابک زنجانی که در حال حاضر به اتهام مالی در زندان به سر می برد، گفت: شاید دلیل این بوده که این آقایان هم دستشان در جیب بابک زنجانی بوده و به همین دلیل از او یاد می کنند. آقایان بروند به جای بابک زنجانی، دلسوخته های پرسپولیس را کنار هم جمع کنند. تیمی که 120 هزار آدم را در ورزشگاه جمع می کرد و یا تیمی که مردم برایش پول جمع می کردند تا باقی بماند کجا رفت و دست چه کسانی افتاد.
طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: صالح نیا : شاید دست برخی ها در جیب بابک زنجانی است، ولی اله صالح نیا، بابک زنجانی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 16 دی 1392 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ