تبلیغات
وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی - تیم گهر در مشهد اردو خواهد زد

وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
تیم گهر در مشهد اردو خواهد زدمحمد یاراحمدی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه گهر دورود در خصوص بازی تیم گهر دورود مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: در بازی مقابل پدیده بازیکنان انگیزه بالایی داشتند و با اینکه پولی دریافت نکرده بودند با جدیت و مردانگی به میدان رفته بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند البته ...........................


لطفا برای دیدن متن کامل به "ادامه مطلب" بروید

محمد یاراحمدی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه گهر دورود در خصوص بازی تیم گهر دورود مقابل پدیده مشهد اظهار داشت: در بازی مقابل پدیده بازیکنان انگیزه بالایی داشتند و با اینکه پولی دریافت نکرده بودند با جدیت و مردانگی به میدان رفته بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند البته در پایان حق تیم گهر در این بازی برد بود.

وی ادامه داد: تیم پدیده مشهد از نتیجه ای که مقابل گهر کسب کرده بود رضایت داشت چراکه بچه های ما موقیعت های بسیاری در بازی داشتند به عنوان مثال ضربه شوتی که در دقیقه 94 به تیر عمودی پدیده برخورد کرد.

معاونت ورزشی باشگاه گهر با عنوان پرداخت مبلغی پول به بازیکنان بعد از بازی مقابل پدیده خاطر نشان ساخت: با توجه به اینکه بازیکنان در طول نیم فصل اول بازی های فشرده ای را انجام داده بودند و مدت زمان تعطیلی مسابقات در نیم فصل بازیکنان تا دوشنبه هفته آینده به بازیکنان استراحت داده شده است.

این مقام مسئول با اشاره به برپایی اردو 10 روزه در ایام نیم فصل متذکر شد: با توجه به نیازی که در این خصوص احساس می شود آقای حیدرپور درصدد هستند که اردوی 10 روزه ای را پس از پایان تعطیلات بازیکنان در داخل کشور برگزار کنند که در این میان ابتدا نام کیش مطرح شد که به دلیل شرایط آب و هوایی آنجا که مغایرت هایی با منطقه ما دارد آقای احمدزاده با آن موافقت نکرده و احتمال می رود این اردو، در مشهد و با توجه به امکانات این شهر و شرایط آب و هوایی آنجا برگزار شود.

یاراحمدی در خصوص واگذاری امتیاز تیم گهر به استانداری لرستان اظهار داشت: بسیار امیدوار هستیم که با ورود جناب استاندار و آقای مهندس کیانپور شهردار اسبق شهر دورود و معاون وزیر مسکن و شهر سازی در دوره قبل که معاون عمرانی استاندار لرستان هستند و از سوی استاندار مسئولیت رفع مشکلات تیم گهر را بر عهده گرفته اند تمامی مشکلات رفع شود، البته هفته آینده برنامه ای است که امتیاز تیم گهر به استانداری واگذار شود تا بحث مالی این تیم حل شود تا در نیم فصل بتوانیم چند بازیکن مد نظر آقای احمدزاده را جذب کنیم تا نقاط ضعف مان پوشش داده شود.

وی افزود: جا دارد از آقای قائدرحمت نماینده دورود، آقای احمدی فرماندار دورود، جناب استاندار و مهندس کیانپور که همگی پی گیر برطرف ساختن مشکلات تیم گهر هستند تشکر کنم.
طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: لطفا برای دیدن متن کامل به "ادامه مطلب" بروید، محمد یاراحمدی، گهر دورود، مشهد،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 16 آذر 1392 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ