وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighاین همه لرستانیصاحب منصب در ورزش و ...!
فرهاد داودوندی- بروجرد: هر گاه سر و کار عده ای در رابطه با ورزش به این استان می افتد، تازه به یادشان می آید که اصالتا لرستانی هستند و یا از طریق پدر و یا از طریق مادر خود را لرستانی واقعی و عاشق این استان نشان می دهند!

طرف تا پریروز نمی دانسته لرستان را چگونه می نویسند و اصلا این استان در کدام سمت و سوی ایران است!

 اما با صعود تیم گهر دورود به لیگ برتر و افزایش قیمت میلیاردی این تیم در فصل گذشته و به خاطر کسب در آمد از طریق این تیم، به یکباره نگاه صفحات شناسنامه اش کرده و افتاده یادش که ای دل غافل! اگر در کل دنیا یک لرستانی واقعی وجود دارد، خودش است و بس!

سال گذشته که تیم گهر دورود در لیگ برتر بود و خیلی ها بخاطر این تیم به هتل زاگرس بروجرد می آمدند با هر که! صحبت می کردم ادعای لرستانی بودن داشت.

نگارنده واقعا درمانده شده بود که اگر اینهمه افراد لرستانی دلسوز!!! وصاحب نفوذ از مدیر و مربی و بازیکن و  سرپرست تیمها در کل کشور داریم، پس چرا ورزش این استان جایگاهش در رده های آخر ورزش ایران است؟!

جالب است همه کسانیکه بخاطر تیم گهر دورود به یکباره ادعای لرستانی بودن می کردند، تا کنون حتی یک قدم کوچک برای ورزش این استان برنداشته اند؟!

در صورتیکه بقول خودشان در ورزش کشور صاحب نفوذ هستند.

باز باید گفت درود به شرافت عبداله ویسی سرمربی فعلی تیم استقلال صنعتی اهواز که آن زمان مربی تیم پیکان بود که در مصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی با گهر دورود در مقابل خبرنگاران گفت: گول تان نزنند، اینها که می آیند اینجا و دلسوزانه برای فوتبال شما اشک تمساح می ریزند، پشت سرتان  طور دیگری حرف می زنند! کمی به خودتان بیائید!

طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: این همه لرستانی صاحب منصب در ورزش و ...........!، فرهاد داودوندی، بروجرد، عبداله ویسی، لرستان،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 8 مرداد 1392 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ