وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
استاندار محترم لرستان، ساخت ورزشگاه دورود

 را شخصا زیر نظر بگیرد.

فرهاد داودوندی- بروجرد: خوشبختانه امروز و در نشست روزخبرنگار در اداره ارشاد  اسلامی بروجرد، دکتر دهمرده استاندار محترم لرستان با شفافیت تمام به تمامی شایعاتی که در رابطه با عدم اجرای طرح های سفر ریاست جمهوری به بروجرد زبان به زبان می گردد، خط بطلان کشید و در حضور تمامی اصحاب رسانه اینگونه شایعات را بی اساس دانستند و از پیگیری های خودشان برای تمامی طرح های مورد نظر سخن گفتند. در ادامه نیز مهندس معین فرماندار محترم بروجرد سخنان آقای دهمرده را تائید نمودند. که جای بسی خوشحالی دارد.

اما اینجا سخن بر سر حمایت ایشان از تیم  فوتبال گهر دورود  هم  بی مناسبت نیست، شاید دوستان بر من خرده بگیرند! اما به واقع تیم فوتبال گهر دورود نماینده همه ما ساکنین استان لرستان می باشد.

به جاست که در این بلبشو بازاری که عده ای برای تیم گهر دورود برپا نموده اند و در رابطه با حواشی این تیم هم متاسفانه شایعات  فراوانی دهان به دهان میگردد، شخص استاندار لرستان شخصا وارد عمل شده و بیش از این نگذارد که حق تیم فوتبال گهر دورود ضایع گردد.

ساختن یک استادیوم نباید برای یک استان دو میلیون نفری آنچنان کار سخت و غیر ممکنی به چشم بیاید، اما برای اینکه بیش از این دود ساخته نشدن این ورزشگاه به طرق مختلف باعث ایجاد اختلاف بین مردم استان نشود، به جاست که بدون هیچگونه فوت وقتی، استاندار محترم از تمامی کسانیکه در سطح استان و شهر های استان در رابطه ساخت ورزشگاه این تیم، کم کاری مینمایند سلب اختیار نموده و خود راسا  ساخت و ساز  ورزشگاه شهرستان دورود را  زیر نظر بگیرد.
  

طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: دکتر دهمرده، استاندار لرستان، بروجرد، روز خبرنگار، تیم فوتبال گهر دورود،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 مرداد 1391 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic