وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighطنز فوتبالی

با سرگیجه آوردن برای فوتبال ایران ،

 گهر دورود  را قهرمان

 لیگ برتر نمائید !

فرهاد داودوندی- بروجرد : راستش بنظر من ممکنه امسال تیم  فوتبال گهر دورود قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران بشه !

تعجب نمودید ؟ اینکه تعجب نداره ! فرمول داره ! فرمولی بنام سرگیجه آوردن برای فوتبال ایران !

از آنجائی که مسئولین بسیار فوتبالدوست !!! این باشگاه ،  از فرط علاقه عجیب شان به استان لرستان و همچنین شهرستان دورود ، تمرینات گهر دورود را برده اند خیابان امیر آباد شمالی تهران و قرار شده از فرط علاقه بسیار زیاد به مردم دورود ، مسابقات این تیم را هم ببرند  ورزشگاه دستگردی شهرک اکباتان تهران برگزار نمایند  ، چند راه برای قهرمانی این تیم در لیگ برتر فوتبال ایران در ذهن بنده آمد :

از آنجا که دیدار های میزبانی  تیم گهر دورود قرار است در شهر های دیگر برگزار شود ، مسئولین فوتبالدوست !!! این باشگاه می توانند بگویند مسابقه های خانگی ما در اراک برگزار میشود ، هر کدام از تیمهای میهمان که آمدند اراک ، دقیقا ده دقیقه قبل از شروع مسابقه به مسئولین فدراسیون و مسئولین تیم میهمان پیامک بزنند که ما در ورزشگاه دستگردی می توانیم مسابقه بدهیم !

 بالطبع تا تیمهای میهمان که اشتباهی رفته اند اراک بخواهند بیایند تهران ، نصف روز طول خواهد کشید و من مطمئنم فدراسیون بخاطر عدم حضور تیم میهمان ، در لحظه مسابقه در کنار زمین  ، تیم گهر دورود را سه بر صفر برنده اعلام خواهد نمود !

هفته بعد که تیم میهمان آمد ورزشگاه دستگردی ، پیامک بزنند که الان در ورزشگاه تبریز هستیم ! هفته بعد که یک تیم دیگر میهمان آمد تبریز ، قبل از بازی پیامک بزنند که فقط در بندر عباس می توانیم مسابقه بدهیم  و الان در بندر عباس هستیم !  و به همین نحو فقط امتیاز مسابقات دور میزبانی را جمع کنیم !

خوشبختانه همه شما خوانندگان این متن ورزشی  می دانید که اگر یک تیم فوتبال بتواند تمامی امتیازات میزبانی خودش را جمع کند ، دور از ذهن نیست که قهرمان لیگ هم بشود ! البته در پایان باید از مسئولین زحمتکش تیم گهر دورود که بدون هیچگونه چشمداشت حتی یک ریالی !!!!!!!!!! از فرط علاقه عجیب شان به رشد فوتبال لرستان و شهرستان دورود ! این تیم را مانند گوشت قربانی ! دور ایران می چرخانند ، باید قدردانی ویژه بعمل بیاید !!!    

طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: سرگیجه، فرهاد داودوندی، بروجرد، تیم فوتبال گهر دورود،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 تیر 1391 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic