وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
وقتش رسیده همه به کمک گهر زاگرس

دورود بشتابیم !


 فرهاد داودوندی - بروجرد : ظاهرا از در و دیوار برای تیم گهر زاگرس دورود حاشیه ها در حال باریدن می باشد  ! هواداران و علاقمندان به ورزش این دیار و بخصوص فوتبالدوستان ، همه دل نگران و بطور ناقص مشغول پیگیری خبرهای نگران کننده از تیم گهر زاگرس دورود می باشند !

در شهر بروجرد کمتر کسی را می بینید که در صحبتهایش از مسابقه چند روز پیش این تیم مقابل ایران جوان بوشهر سخن نگوید ، کمتر بروجردی را می بینید که با دیدن خبرنگاران ورزشی پیگیر آخر عاقبت این تیم نباشند ! و جالب اینکه همه دل نگران وضعیت این تیم هستند  .

 تا اینجای کار گهر زاگرسی ها کاری کرده اند کارستان ! و علاقمندان نیز در اقصی نقاط کشور نیز بطور خود جوش پیگیر خبر های این تیم می باشند .

 ظاهرا  در سطوح بالا رایزنی ها در رابطه با سرنوشت این تیم 140 میلیونی دیروز و 8 میلیارد تومانی امروز  برای عده ای از نان شب هم واجب تر شده است !!!

 مسئولین فوتبال کشور که اصلا نمی دانستند دورود کجاست و  تیم گهر زاگرس چند تا بازیکن دارد ، بناگهان در مقابل عمل انجام  شده قرار گرفته اند و پی در پی بیانیه رسمی و غیر رسمی صادر می نمایند ، تا جائیکه از این بیانیه های گوناگون ، بوی  خبرهای بد برای علاقمندان به این تیم مردمی به مشام می رسد .

 در این بین می ماند حمایت های مردمی ! بنظر نگارنده وقتش رسیده  ، تا بیشتر از این دیر نشده و برای اینکه بهانه ای برای انتقال این تیم  به استانهای دیگر  به دست  دلالان فوتبال در کشور ندهیم  ، علاقمندان به سرنوشت این تیم ، در گوشه گوشه کشور عزیزمان ، آستین همت را بالا زده و هر کسی فراخور توان مادی و معنوی خودش به کمک این تیم بشتابد . کاری که به همت والای این همه علاقمند ، ممکن خواهد شد .
  
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: گهر زاگرس دورود، کمک، هواداران، فوتبال،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ