وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighرئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد:

بیش از 34 هکتار از اراضی ملی بروجرد

رفع تصرف شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: 34.4 هکتار از اراضی ملی بروجرد طی 6 ماهه نخست امسال رفع تصرف شد که نسبت به سال گذشته این آمار سه برابر افزایش یافته است.
"امیر ثقلینی" رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد در گفت و گو با سفیر افلاک گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 34.4 هکتار از اراضی ملی شهرستان بروجرد رفع تصرف شد که در مقایسه با سال گذشته آمار رفع تصرف سه برابر افزایش یافته است.
وی اضافه کرد: متاسفانه در شهرستان بروجرد مشاهده می شود که افرادی سودجو و کلاهبردار بدون اخذ استعلام از منابع طبیعی، اقدام به معاملات اراضی خارج از محدوده شهری و حتی در محدوده های قانونی شهر می کنند.
ثقلینی اظهار داشت: در برخی از موارد خریداران به دلیل بی اطلاعی اقدام به خرید عرصه های ملی می کنند که این کار باعث از بین رفتن سرمایه همه مردم می شود.
به گفته وی به همه شهروندان توصیه می شود قبل از انجام هر گونه معامله اراضی حتما نسبت به اخذ استعلام اقدام کنند و با آگاهی و اطلاعات درست، معاملات را انجام دهند چرا که در غیر این صورت خرید و فروش اراضی ملی تخلف است و به مراجع قضایی ارجاع داده می شود.
رئیس اداره منابع طبیع و آبخیزداری بروجرد خاطر نشان کرد: شهروندان در صوت مشاهده هر گونه خرید و فروش و یا اقدامی از طرف سودجویان و زمین خواران حتما موضوع را به منابع طبیعی اطلاع دهند تا از فعالیت آنها و خرید و فروش اراضی ملی جلوگیری شود
طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: امیر ثفلینی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد، امیر ثفلینی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد، ثفلینی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 مهر 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ