وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh



نتایج مسابقات لیگ شنا

دانش آموزی پسران استان لرستان


مسابقات لیگ شنا دانش آموزی پسران استان لرستان

دوره اول:شهرستان بروجرد_۳۰ شهریور ۹۶ انجمن شنای بروجرد

رده سنی زیر 10سال

ماده شنا:50متر آزاد سینه
1:امیر علی شیرازی(الیگودرز)
2:آرتین شاهمرادی(خرم آباد)
3:امیرعلی مهرابی(بروجرد)

ماده شنا:50متر کرال پشت

1:امیرعلی شیرازی(الیگودرز)
2:مهدی سپهوند(خرم آباد)
3:امیرعلی مهرابی(بروجرد)

ماده شنا:50متر قورباغه

1:امیرعلی شیرازی(الیگودرز)
2:شایان سعیدی زاده(بروجرد)
3:آرش شاهمرادی(خرم آباد)

رده سنی مقطع ابتدایی(10-11-12)

ماده شنا:50متر آزادسینه
1:امیرحسین اسدی زاده(الیگودرز)
2:یونس یوسفی(بروجرد)
3:مهدی گودرزی(بروجرد)

ماده شنا:50متر قورباغه

1:محدحسن گودرزی(بروجرد)
2:امیرحسین اسدی زاده(الیگودرز)
3:علی عادلی(خرم آباد)

ماده شنا:50مترکرال پشت

1:علی چراغی(بروجرد)
2:طاها غلامی(الیگودرز)
3:کیان توکلی(الیگودرز)

ماده شنا:50متر پروانه

1:محمد نصرالهی(بروجرد)
2:مهدی گودرزی(بروجرد)
3:امیر محمد سرلک(الیگودرز)

ماده شنا:100متر آزاد سینه

1:یونس یوسفی(بروجرد)
2:امیرحسین اسدی زاده(الیگودرز)
3:امیر محمد سرلک(الیگودرز)

ماده شنا:100متر قورباغه

1:یونس یوسفی(بروجرد)
2:محمدحسن گودرزی(بروجرد)
3:علی عادلی(خرم آباد)

ماده شنا:100متر کرال پشت

1:محمد حسن گودرزی(بروجرد)
2:سیاوش مولایی(خرم آباد)
3:طاها غلامی(الیگودرز)

ماده شنا :100متر پروانه

1:مهدی گودرزی(بروجرد)
2:محمد نصرالهی(بروجرد)
3:کیان توکلی(الیگودرز)

ماده شنا:4*50متر مختلط تیمی

1:بروجرد:علی چراغی، حسن گودرزی،محمدنصرالهی،یونس یوسفی
2:الیگودرز:طاها غلامی،کیان توکلی،محمدسرلک،حسین اسدی
3:خرم آباد:سیاوش مولایی،البرزاسدی،علی عادلی،طاها حسنوند
رده سنی مقطع متوسطه اول(13-14-15)

ماده شنا:50متر کرال سینه

1:سهند محمدی(بروجرد)
2:حسین یگانه هاشمی(بروجرد)
3:آرش نوری(الیگودرز)

ماده شنا:50متر قورباغه

1:ماهان پارسا(بروجرد)
2:مهدی شمس(خرم آباد)
3:حسین روشنی(الیگودرز)

ماده شنا:50مترکرال پشت

1:حسین یگانه هاشمی(بروجرد)
2:مهدی رئیسی(بروجرد)
3:مبین ایمان طلب(خرم آباد)

ماده شنا:50متر پروانه

1:سپهر گودرزی(بروجرد)
2:آرش نوری(الیگودرز)
3:دانیال باقری(الیگودرز)

ماده شنا:100متر آزاد سینه

1:سهند محمدی(بروجرد)
2:آرش نوری(الیگودرز)
3:مبین ایمان طلب(خرم آباد)

ماده شنا:100متر قورباغه

1:ماهان پارسا(بروجرد)
2:عباس فلاحی(دورود)
3:حسن روشنی(الیگودرز)

ماده شنا:100متر کرال پشت

1:حسین یگانه هاشمی(بروجرد)
2:مهدی رئیسی(بروجرد)
3:ابوالفضل امیری(الیگودرز)

ماده شنا:100متر پروانه

1:سپهر گودرزی(بروجرد)
2:دانیال باقری(الیگودرز)
3:مبین ایمان طلب(خرم آباد)

ماده شنا:200متر آزاد سینه

1:سپهر گودرزی(بروجرد)
2:سهند محمدی(بروجرد)
3:دانیال سیف خدادادی(خرم آباد)

ماده شنا:200متر قورباغه

1:محمد شمس(خرم آباد)
2:ماهان پارسا(بروجرد)
3:محمد طونی(دورود)

ماده شنا:4*50متر مختلط تیمی

1:بروجرد:حسین یگانه هاشمی،ماهان پارسا،سپهر گودرزی،سهند محمدی
2:الیگودرز:ابوالفضل امیری،دانیال باقری،آرش نوری،حسین روشنی
3:خرم آباد:مبین ایمان طلب،دانیال سیف،محمد شمس،مسیج صمیمی

نتیجه امتیاز تیمی اولین دوره مسابقات لیگ شنا دانش آموزی پسران استان
 دوره اول شهرستان بروجرد
انجمن شنای بروجرد

1:بروجرد مقام اول با امتیاز:590
2:الیگودرز مقام دوم باامتیاز:532
3:خرم آباد مقام سوم باامتیاز:450
4:دورودمقام چهارم_با امتیاز:208


روابط عمومی هیات شنای شهرستان بروجرد





طبقه بندی: روابط عمومی هیات شنا، شیرجه و واترپلو شهرستان بروجرد، 
برچسب ها: شنا، شنا بروجرد، هیات شنا بروجرد، نتایج مسابقات لیگ شنا دانش آموزی پسران استان لرستان، شنا دانش آموزان لرستان، شنا لرستان،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 مهر 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ