وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


خاطرات یک وبلاگ نویس

(36)


ماجرای نصب بَنر تبریک و خاطره ای از

بسیجی مخلص حاج محمد پاپی نژاد


فرهاد داودوندی- بروجرد:

چند سال قبل بسیجی مخلص حاج محمد پاپی نژاد، فرمانده سپاه بروجرد بود.

جلوی مسجد .... بنری توسط عده ای از افراد پایگاه آن مسجد، جهت عرض تبریک برای وی نصب شده بود.

در حال عبور بودم، از آن بنر عکسی گرفتم و روی سایت قرار دادم. خودش بروجرد نبود، ده دقیقه نشد از خرم آباد به من زنگ زد.

خیلی جدی گفت: فلانی در صداقت کار خبری ات شک ندارم و همه می دانند که دوستان بسیار صمیمی هستیم، شنیده ام که دقایقی قبل بنر تبریکی برای من در یکی از خیابانهای بروجرد نصب کرده اند، و تو از آن بنر عکس گرفته ای و در سایتت گذاشته ای! با اینکه بروجرد نیستم، بلافاصله تا شنیده ام  تلفنی دستور دادم آن بنر را پائین کشیدند!

سپس ادامه داد: خودت می دانی که تا الان برای فعالیت های خبری که انجام می دهی، به عنوان یک مسوول ارشد در شهر، هیچگاه مطلقا به تو نگفته ام این مطلب را بنویس یا فلان مطلب را ننویس، اما این بار می خواهم از تو "خواهش" کنم عکس بَنر تشکر از من را از روی سایتت برداری!

با خنده و با شوخی گفتم اگر برندارم چه اتفاقی می افتد؟!

تن صدایش جدی تر شد و گفت: برادر فرهاد، نصب بنر تبریک و تشکر از مسوولین در سطح شهر، کار بسیار بسیار بدی است که بیشتر از آنکه کاری ارزنده باشد، بسیار مخرب است، در یک کلام  مردم را به آن شخص بدبین می کند، ما اگر انتخاب شده ایم، برای خدمت به مردم  انتخاب شده ایم و قرار است صرفا وظیفه مان را در قبال همشهریان عزیزمان انجام بدهیم و هیچ منتی بر سر هیچکس نباید بگذاریم،

بنابر این شک نکن ما مسوولین، اگر در قبال این بنرها برای پائین کشیدن شان، سریعا عکس العمل نشان ندهیم پس از مدتی "وامدار" این افراد که برای ما بنر تبریک و تشکر زده اند، خواهیم شد.

وی سپس ادامه داد: با اینکه کاملا در جریان هستم آنانکه بنر تبریک برای من نصب کرده اند، افراد بسیار مخلصی هستند اما به آنها با جدیت تمام دستور داده ام اگر بنر را در کمتر از ده دقیقه برندارند با همگی شان بصورت جدی برخورد خواهم کرد! بنابر این الان اگر بروی در همان خیابان مورد نظر، خواهی دید که دیگر بنری مبنی بر تبریک گفتن به شخص من در آن محل نیست!

در خاتمه وقتی به ایشان اطمینان دادم که در همان زمان گفتگوی مان، عکس بنر را از روی سایت حذف کرده ام، تشکری کرد و گفت: خدا خیرت بدهد،خیالم راحت شد، برادر فرهاد، هر مسوولی برای رضای خدا کار کند و قصدش خدمت به مردم و این آب و خاک باشد باید از نصب اینگونه بنرها که ممکن است در پس آنها خدای ناکرده مسائلی پنهان باشد، در سطح شهر جلوگیری کند! در ضمن اگر مسوولی برای شهر کار کند خود مردم سینه به سینه خدمات وی را برای همدیگر نقل خواهند کرد و دیگر احتیاج به این بنرهای مسئله دار نیست! 
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: خاطرات یک وبلاگ نویس، خاطره ای از بسیجی مخلص حاج محمد پاپی نژاد، سرهنگ محمد پاپی نژاد، پاپی نژاد، بسیجی مخلص، نصب بنر تبریک، فرهاد داودوندی،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 10 شهریور 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ