وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعمال تحریم همیشه از سیاست های آمریکا بوده و تحریم های جدید تاثیر گذار نیست و تلاش های آمریکا به جایی نخواهد رسید.


به گزارش بازتاب بروجرد "علاءالدین بروجردی" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جمع خبرنگاران بروجرد با اشاره به برجام گفت: سیاست ما در برابر برجام کاملا مشخص است و قطعا ما آغازگر نقض برجام نخواهیم بود و با توجه به این که امضا کنندگان این توافق، نمایندگان 6 کشور هستند و پنج کشور دیگر در حال اجرای برجام هستند، عملا آمریکائیها با هدف برهم زدن برجام وارد عرصه شده اند.

 

بروجردی به جمله ترامپ اشاره کرد و افزود: این جمله ترامپ که در تاریخ سیاسی منطقه ماندگار شد که گفت ما برجام را پاره خواهیم کرد، آمریکا با این ذهنیت به مصاف برجام رفت تابتواند توافق را بر هم بزند اما وقتی آموختند مسائل بین الملی با شعارهای تبلیغاتی انتخابات متفاوت است عملا این کار را نکردند.

 

وی بیان کرد: سیاست آنها این است که در جهت اجرای برجام خلل ایجاد کنند واظهارات اخیر نماینده آمریکا در سازمان ملل در ارتباط با مسائل مراکز نظامی و شبهه آفرینی در این عرصه  نشان دهنده همین است در صورتی که برجام تکلیف همه کارها را مشخص کرده و تلاش های آمریکا به جایی نخواهد رسید.

 

بروجردی با اشاره به اعمال تحریم ها افزود: اعمال تحریم همیشه از سیاست های آمریکا بوده و تحریم های جدید تاثیر گذار نیست جز این که آمریکا را به عنوان یک کشور پیمان شکن در عرصه بیین المللی و ناقض  برجام معرفی می کند.


طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:، علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:، فرهاد داودوندی و بروجردی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 شهریور 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ