وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
به دلیل بدهی 60 میلیاردی؛

رئیس تامین اجتماعی بروجرد گفت: با توجه به بدهی 60 میلیاردی شهرداری به تامین اجتماعی، این سازمان بخشی از املاک شهرداری بروجرد را به مزایده می گذارد و هزینه فروش آنها را به جای بخشی از بدهی برمی دارد.


"قدرت اله سعادتی" رئیس تامین اجتماعی بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: شهرداری بروجرد با جرائم دیرکرد در مجموع حدود 60 میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهی دارد و تا کنون اقدامی برای پرداخت آن نشده است.

 

وی اضافه کرد: شهرداری بروجرد بیمه جاری خود را نیز پرداخت نمی‌کند و این میزان بدهی روی هم انباشته شده و روز به روز بر مبلغ بدهی افزوده می شود.


 


سعادتی اظهار داشت: تامین اجتماعی قرار است بخشی از املاک شهرداری را به مزایده گذاشته و به فروش برساند و هزینه را به ‌جای مطالبات بردارد.

 

به گفته وی بدهی شهرداری بروجرد به قوت خود باقیست و طی سال های اخیر بر میزان بدهی افزوده شده است و نیاز است بدهی ها به تامین اجتماعی پرداخت شود تا این سازمان هم بتواند خدمات لازم را ارائه دهد.

 

رئیس تامین اجتماعی بروجرد تصریح کرد: شهرداری بروجرد بدهکارترین شهرداری در استان لرستان است و برای پرداخت بدهی تا کنون فقط یک تهاتر پنج میلیارد تومانی انجام شده و مابقی بدهی همچنان باقیست.

طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: قدرت اله سعادتی، بیمه بروجرد، سعادتی،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 14 مرداد 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ