وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
بازتاب بروجرد گزارش می دهد؛


زمزمه تغییر بعضی مدیران ادارات بروجرد بزودی!!!


داستان تغیر و جابجای مدیران بروجرد بی سر و صدا و در سکوت خبری مدتهاست ادامه دارد، گاهی در یک هفته 2 مدیر بروجردی تغییر می کنند  و  برخی از مدیران گاهی از تودیع و معارفه خود اظهار بی اطلاعی می کنند.  


به گزارش بازتاب بروجرد مدتهاست جابجایی مدیران شهرستان بروجرد در سکوت و بدون هیچ اطلاع رسانی انجام می شود به طوری که به جز خود مدیر، بسیاری از افراد مدتها بعد متوجه می شوند که مدیری در بروجرد تودیع و یا معارفه شده است.

 

طی چند ماه اخیر تعداد زیادی از مدیران بروجرد بدون هیچ سر و صدایی و یا حتی اطلاع رسانی و کاملا در سکوت جابجا شده و این در حالیست که با وجود این که مسئولان بروجرد هرگونه خبر تغییرات مدیریتی در شهرستان را به شدت تکذیب می کنند اما  هرچند روز یکبار شاهد تغییرات مدیریتی بی سر و صدا و بدون حضور رسانه ها در شهرستان بروجرد رخ می دهد.

 

طی چند ماه اخیر در بروجرد شاهد تغییر مدیران در دستگاه آموزش و پرورش، اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد، رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد، مدیر امور آب منطقه ای و رئیس تاکسیرانی بودیم و گویا امروز هم رئیس اداره پُست شهرستان تودیع می شود.

 

بسیاری از تغییرات مدیریتی در بروجرد به دلیل این که بی سر و صدا برگزار می شود، مدتی بعد در فضای مجازی و از طریق کانال های خبری اطلاع داده می شود که گویا این روند تغییرات بدون رسانه ها ادامه دارد.

 

نکته جالب اینجاست که برخی از مدیرانی که تودیع و یا معارفه می شوند هم از این مراسم و تغییرات اظهار بی اطلاعی می کنند و گاهی هم اصلا در این مراسم حضور ندارند.

 

"علی کورانی فر" فرماندار بروجرد در رابطه با جابجایی مدیران شهرستان بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: تغییرات و جابجایی مدیران پس از مدتی امری طبیعی است. 

وی اضافه کرد: فرمانداری و مدیران کل عملکرد مدیران شهرستانی را ارزیابی و بررسی می کنند و ممکن است بعد از مدتی مدیران جابجا شوند و مدیرانی با انرژی بیشتر و با انگیزه بالا در دستگاهی مشغول به کار شوند.

 

به گفته وی برخی از مدیران کل استان از عملکرد مدیر شهرستانی رضایت کامل دارند و ترجیح می دهند جابجایی صورت نگیرد و در برخی از موارد هم مدیران استانی تشخیص می دهند که مدیر جابجا شود.

 

کورانی فر اظهار داشت: امروز هم قرار است رئیس اداره پست بروجرد جابجا شود و یک خانم ریاست اداره پُست بروجرد را بر عهده بگیرد.

 

فرماندار بروجرد تصریح کرد: فعلا خبری از تغییر مدیریتی در بخشداری های بروجرد و فرمانداری و معاونین نیست.

 

به هر ترتیب زمزمه هایی از تغییر مدیران در بخش هایی دیگر شنیده می شود که گویا در آینده ای نزدیک این مدیران هم جابجا می شوند و بعد از مدتی خبر جابجایی آنها به گوش می رسد.

طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: تغییر و جابجایی مدیران بروجرد در سکوت خبری!، روسای ادارات بروجرد، مدیران ادارات،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 مرداد 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ