وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
سپاس از آقای مجید گودرزی

عملکرد گذشته و برنامه آینده

دو گزینه انتخاب کاندیداها


سلام و عرض ادب دارم خدمت تك تك همشهریانم .

چه آن 60 درصدی كه در انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی رای ندادند و چه آن 40 درصدی كه خواستند در سرنوشت شهرشان و آینده فرزندانشان سهیم باشند.

من همواره از همه این تمنا را داشته ام كه در انتخابات ها دو چیز را مد نظر قرار دهند:

1-عملكرد گذشته

2- برنامه های آینده

اگر عملكرد گذشته شاخص باشد می توان به تحول مثبت و شایسته سالاری در آینده امیدوار بود. اما امان از آن انتخابی كه دانسته و به عملكرد ضعیف باشد.آن انتخاب شدگان ضعیف همه را پایین می آورند تا اندازه خودشان شوند.ما مردم بروجرد از این قضیه كم آسیب ندیدیم.پس از همه ی همشهریانم می خواهم انتخابات را محل بروز قضاوت درست انسانی و ایمانی قرار دهند و بدانند كه اگر قضاوت درست نباشد حق الناس است و گناه

در مورد برنامه هم باید گفت برنامه شناسنامه ی كاندیدا است. و قطعا نامزد بدون برنامه همانند انسان بی هویت است.اما نه برنامه ایی كه شعاری،غیر قابل اجرا و خارج از اختیارات نامزدها باشد.مردم باید به كسانی كه برنامه می دهند و اجرا نمی كنند هم رای ندهند كه در غیر اینصورت رای به دروغگویی داده اند.

كسانی هم كه اقدام به خرید و فروش رای می كنند ، نه عملكرد درستی داشته اند و نه برنامه ی مدونی برای آینده دارند.

از همه خواهش می كنم بیایند و نگذارند دیگران برای ما تصمیم بگیرند.چرا كه تصمیمات آنها بر اساس منافعی است كه ممكن است با مصلحت جمع تفاوت ماهوی داشته باشد.

اگر نیامدید تجربه انتخاباتهای جهان نشان داده كه نخبگان به حاشیه رانده و حذف می شوند.

با سپاس فراوان

مجید گودرزی كاندیدای دو دوره مجلس شورای اسلامی

طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: عملکرد گذشته و برنامه آینده دو گزینه انتخاب کاندیداها، مجید گودرزی، انتخاب و انتخابات در بروجرد از نگاه دوربین فرهاد داودوندی، انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شورای شهر، اصلاح طلبان بروجرد، اصولگرایان بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ