وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh

بزودی اجرای شادترین نمایش سالیان اخیر بروجرد

سَلمونی صَفر

فرهاد داودوندی- بروجرد:

رفتم از تمرین نمایش کمدی موزیکال" سلمونی صفر " یک گزارش 10 دقیقه ای تهیه کنم، از فرط شاد بودن نمایش، تا پایان تمرین آنجا نشستم و  اینقدر خندیدم که کلا فراموش کردم گزارش مورد نظر خودم را تهیه کنم!!!

نمایش های قبلی "قهوه خانه قنبر 1" و "قهوه خانه قنبر 2" و "گرمابه صفدر" را که یادتان است؟! "سلمونی صفر" از همه آنها شاد تر و  خنده دار تر است!

بزودی این نمایش طنز و بسیار شاد و خنده دار برای عموم مردم در سالن اداره ارشاد اجرا خواهد شد و خواهید دید که حتی عبوس ترین افراد هم از فرط خنده " روده بُر" خواهند شد!

سالیان سال است اساتید نمایش در بروجرد به مانند استاد غلامعباس گودرزی، استاد محسن زنگ زرین، استاد سامان شکیبا، استاد محمد ایران بروجردی و دیگر اعضا حرفه ای گروه با اجرای نمایش های متفاوت برای شاد بودن مردم سنگ تمام می گذارند.

احساس من با دیدن تمرین بسیار بسیار شاد شب قبل این گروه این است که  تمامی عوامل و دست اندرکاران و بازیگران این نمایش یک چشمه هایی از " فُوت آخر " هنرشان را نیز رو کرده اند و قصد شان این است که اثری به یاد ماندنی را برای مردم بروجرد اجرا کنند.

به هر حال هر کسی در این شهر  نمایش " سلمونی صفر" را برای شاد شدن روحیه خود و خانواده اش نبیند ،" نصف عمرش بر فناست"! از ما گفتن بود!


بازیگران و عوامل نمایش سلمونی صفر

 آقایان: غلامعباس گودرزی " نویسنده"، محسن زنگ زرین " سرپرست و طراح صحنه"، سامان شکیبا " کارگردان"، محمد ایران بروجردی، علی دهریزی، مهدی فرهادی" مدیر تولید"، مسعود کردی" مدیر صحنه"، احمد شاهنده، محمد سلیمانی، محمد ترمه چی، محمد سلیمانی، ایمان سیاح، آرمان نظامی" موسیقی"، حسن سلطانی" موسیقی" و خانم ها زهرا ندیمی و فاطمه سلگی  


طبقه بندی: هنری، 
برچسب ها: سلمونی صفر، نمایش، غلامعباس گودرزی، محسن زنگ زرین، سامان شکیبا، محمد ترمه چی، نمایش کمدی موزیکال،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 دی 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ