وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
طنز اجتماعی

"جورج فرگوسن ویلیامز مت بیوندی ششم"

به سایت فرهاد 90 گفت:


ما آمد کرد کپی از مدیریت شهری شما!


فرهاد داودوندی- بروجرد:

"جورج فرگوسن ویلیامز مت بیوندی ششم" گفت: ما آمد کرد کپی مدیریت شهری شما را

وی که  ایرلندی است و از پدری فرانسوی و مادری اتریشی در بلغارستان به دنیا آمده، فارسی را مثل بلبل حرف می زد، در ادامه در حالیکه همسر سوئدی اش که وی نیز از پدری ایتالیایی و مادری کلمبیایی به دنیا آمده نیز همراهش بود، افزود: ما بود شنید که شما بیمارستان نداشت، آنوقت ستون پل روگذر، در زیر زمین کرد بنا! ما شنید که بود شما نداشت آسفالت کوچه و خیابان تان، آنوقت کرد عوض نام خیابان بهار به نام خیابان شورای!


"جورج فرگوسن ویلیامز مت بیوندی ششم"  که از پدری فرانسوی و مادری اتریشی در بلغارستان به دنیا آمده و فارسی را هم مثل بلبل حرف می زند، در ادامه گفت: شما بود کارهای خودتان شاهکار، اما نداشت خودتان خبر، البته  چون ایده پردازهای شهری شما بود " تک "، سعی کرد نرفت جلوی آئینه که نشد آنها دو تا،

 البته سعی کرد حالا که داشت میدان رازان تان ترافیک، اما شما رفت 10 کیلومتر آنطرفتر برای 20 سال بعد زد پل رو گذر، حتما کرد برای خودتان سه چهار کیلو اسپند دود، که نزد چشم شما را آلمانی ها!

 
"جورج فرگوسن ویلیامز مت بیوندی ششم" که همسر سوئدی اش از پدری ایتالیایی و مادری کلمبیایی به دنیا آمده در خاتمه گفت: راستی چرا شما ایرانی ها گفت به شیراز شهر گل و بلبل؟، در حالیکه اگر بود یک شهر در کل منظومه شمسی، شهر گل و بلبل، همین شهر شما بود!

 "جورج فرگوسن ویلیامز مت بیوندی ششم" موقع خداحافظی ضمن پرسیدن  آدرس یک رستوران خوب گفت: من شنید در شهر شما پخت "آش شلم در شوربا"، کرد هوس دید طریقه دستور العمل پختن این آش محلی "شلم در شوربای" مخصوص بروجرد را.
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: طنز، طنز اجتماعی، فرهاد داودوندی، جورج فرگوسن ویلیامز مت بیوندی ششم، شهر گل و بلبل، آش شلم در شوربا، توریست،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 دی 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ