وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighنقد اجتماعی


آماده باش برای بارش باران های سیل آسا

و ذکر یک خاطره از واژگونی کمپرسی ماسه

فرهاد داودوندی- بروجرد:

هواشناسی و ستاد بحران اعلام کرده اند، سرما و بارش باران های سیل آسا در راه است.

جلسه پشت جلسه برگزار می شود و همه  پیش بینی هواشناسی را برای هم تکرار می کنند و خبرنگاران هم  باید به مانند همیشه فقط صحبت های روسای مربوطه را بنویسند و به خبرگزاری ها ارسال کنند.

آن یکی ابراز امیدواری می کند که همه ادارات پای کار بیایند، این یکی بر ضرورت حضور همه  تاکید می کند، دیگری هشدار بدی آب و هوا را می دهد، همه با هم می گویند و می گویند و می گویند، اما دریغ از "کم گفتن" و  "کار کردن عملی"!

سال گذشته
(روز پنج شنبه 7 آبان 1394 ) یک کمپرسی در کمربندی بروجرد نزدیک پل رودکی بر اثر نقص فنی واژگون کرد.

نام به آن نشان که ترافیک خودروها تا میدان آیت الله بروجردی ( حدود 4 تا 5 کیلومتر) کشیده شد و باز کردن جاده ساعتها طول کشید!

افراد بسیاری که در این ترافیک گرفتار شده بودند طی تماس با سایت شخصی فرهاد داودوندی گلایه داشتند که چرا باید واژگونی  یک کمپرسی در یک جاده پر تردد باعث شود که ترافیک چندین کیلومتری به وجود بیاید؟

این بینندگان می پرسیدند چرا مسوولین شهری برای رفع این مشکل سریعتر اقدام نکردند تا جائیکه باعث شود تعداد زیادی از مردم بروجرد و مسافرین عبوری ساعتهای متمادی در زیر باران و در سرمای هوا در ترافیک گرفتار شوند؟!

 اگر در آن روز رئیس و پرسنل محترم پلیس راهنمایی و رانندگی بروجرد شخصا برای رفع مشکل وارد نمی شدند، چه بسا زمان بسیار بیشتری باید به هدر می رفت.

ذکر خاطره سال قبل را به این مناسبت نوشتم که اتفاقا در چنان روزی در سال قبل، تمامی ادارات برای مقابله با بحران های زمستانی شهر در آمادگی کامل قرار داشتند، اما همین ادارات مربوطه چهار، پنج ساعت نتوانستند یک کمپرسی واژگون شده با بار ماسه را از وسط جاده کمربندی  بردارند!!!

به هر حال امیدواریم امسال شاهد خدمات رسانی عالی در زمان بارش های سیل آسا و بخصوص در فصل سرما در سطح شهر  باشیم تا شهروندان دچار مشکلات نشوند!

@@@@@@


برای دیدن عکس ها و مطلب مربوط به 8 آبان سال 1394 ""طولانی ترین ترافیک سالیان اخیر بروجرد/ کمپرسی چپ کرد، هزاران ماشین در بروجرد ساعتها در ترافیک  چند کیلومتری ماندند"" ( کلیک کنید)
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: نقد اجتماعی، آماده باش برای بارش باران های سیل آسا، کمپرسی، ماسه، کمربندی، فرهاد داودوندی، نقد،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 آبان 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ