وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tablighامام جمعه بروجرد:

خبرنگاران باید واقعیت های جامعه را منعکس کنند

 که البته این موضوع در بیشتر موارد

 خوشایند مسئولان و مدیران نیست.


بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد با اشاره به نقش خبرنگاران در انتشار فیش های حقوقی نامتعارف گفت: خبرنگاران با اطلاع رسانی دقیق و درست نقش مهمی در تضمین سلامت مدیران دارند.
  به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین حسن ترابی روز پنجشنبه در دیدار با خبرنگاران بروجرد در دفتر امام جمعه این شهرستان افزود: خبرنگاران رسالت خطیری بر دوش دارند ولی برای ایفای نقش و اطلاع رسانی دقیق با مشکلاتی مواجه هستند.
وی بیان واقعیت های جامعه را از وظایف خبرنگاران دانست و اظهار کرد: خبرنگاران وظیفه دارند علاوه بر انتشار گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی، واقعیت های جامعه را منعکس کنند که البته این موضوع در بیشتر موارد خوشایند مسئولان و مدیران نیست.
امام جمعه بروجرد افزود: تلاش خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی قابل تقدیر است و مسئولان باید با آنها همکاری لازم را داشته باشند.
وی با تاکید بر لزوم تجلیل عملی از خبرنگاران گفت: با شهادت شهید محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی روزی به نام خبرنگار در تقویم کشور ثبت شد بنابراین باید آیین ملی و باشکوهی در شان این شهید بزرگوار در زادگاه وی برگزار شود.
حجت الاسلام و المسلمین ترابی افزود: متاسفانه به دلیل برخی تنگ نظری ها این آیین در سطح ملی برگزار نمی شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد نیز گزارشی از عملکرد ستاد هماهنگی برگزاری روز خبرنگار و گرامیداشت شهید صارمی ارایه کرد.

طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: امام جمعه بروجرد، روز خبرنگار، حجت الاسلام و المسلمین حسن ترابی،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 مرداد 1395 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ