وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh
طنز ورزشی

کپی برداری فرنگی هااز برنامه ریزی ورزش ما
می گویند یک ورزشکار صاحب نام در یک جمعی گفته: من در فلان اداره ورزشی که کار می کردم، خارجی ها آمده بودند که از مدیریت ورزشی ما چیزها بیاموزند!!!فرهاد داودوندی- بروجرد:


 به دنبال سخنان یک ورزشکار صاحب نام که در جمعی ورزشی گفته است: من در یک اداره ورزشی که کار می کردم، فرنگی ها آمده بودند از مدیریت ورزشی ما الگو برداری کنند!!!

 خبرنگار ما، لحظاتی پیش در فرودگاه مهر آباد با یکی از این فرنگی ها که قصد داشتند بعد از الگو برداری ورزشی از مسئولین ورزشی ما به کشورشان برگردد مصاحبه ای انجام داده است. خوشبختانه آن فرد فرنگی ورزشی الگو بردار! بطور دست و پا شکسته فارسی را حرف می زد، این شما و اینهم مصاحبه ما با این فرد خارجی:

- بونژورنو، میسیو!

- لازم نبود شما گفت حرف خارجی یا فرانسوی، من بود بلد فارسی مثل بلبل!

- اِه، چه جالب! مستر ما شنیدیم که شما از مدیریت ورزشی ما الگو برداری کرده اید، می شود برای ما بیشتر توضیح برهید؟!

- اوه، یس! یعنی بله، من داد توضیح!

- بفرمائید، سراپا گوش هستیم!

- ما شنید شما برای حمایت از تیم های ورزشی تان در لیگ های حتی شهر و استان  نداشت برنامه و همیشه بود ول معطل!

شنید شما باند و باند بازی داشت رواج زیاد در ورزش تان، شنید شما داشت عدم برنامه ریزی برای برگزاری یک مسابقه حتی محلی، شنید شما نداشت ورزشگاه های تان حتی مستراح!

بود شما همه رئیس و داشت عشق بودن رئیسی در وجود تان! بنابر این آمد از شما الگو گرفت!!!


- اما مستر، ما خودمان با این دو گوش خودمان از یک ورزشکار صاحب نام شنیدیم که شما آمده اید از ورزش ما الگو برداری کرده اید!

- شما بود پدر آمرزیده! مگر ما داشت دل درد! که ورزش خودمان را که بود برایش میلیاردم ثانیه در رکورد مهم، ول کرد آمد چسبید به ورزش شلم شوربای شما!!!

- یعنی شما از ورزش ما الگو برداری نکرده اید؟!

- چرا ما هم یاد گرفت! ما شنید شما داشت یک حکیم بنام لقمان که گفت: ادب از که آموختی؟ گفت: از بی ادبان! ما هم آمد ورزش یاد گرفت از شما بی ورزشان!!!

طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: طنز ورزشی کپی برداری فرنگی ها از برنامه ریزی ورزش ما، طنز، طنز ورزشی، نقد ورزشی، فرهاد داودوندی فعالترین وبلاگ نویس ایران، فعالترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین وبلاگ ایران،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 25 دی 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ