وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


کتک زدن دانش آموزان توسط معلم الیگودرزی

به دنبال انتشار فیلمی در فضای مجازی از کتک زدن دانش آموزان توسط یک معلم الیگودرزی، مسئولان آموزش و پرورش از برخورد با این معلم متخلف خبر دادند.
کتک زدن دانش آموزان توسط معلم الیگودرزی/ مسوولان: با خاطی برخورد کردیمعلی قربانی مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان در این رابطه در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید خبر کتک زدن دانش‌آموز الیگودرزی از سوی معلمش اظهار داشت: متأسفانه این اقدام از سوی این معلم الیگودرزی رخ داده است.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش شهرستان الیگودرز به محض اطلاع از این موضوع این معلم را فراخوانده است عنوان کرد: حراست آموزش و پرورش تخلف این معلم الیگودرزی را در پرونده وی درج و این معلم از سوی آموزش و پرورش توبیخ شده است.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان با تاکید بر اینکه به طور حتم این اداره کل اقدامات لازم را در بحث برخورد با این معلم الیگودرزی خواهد داشت گفت: اقدام این معلم بر خلاف رسالت کاری وی بوده و به طور حتم آموزش و پرورش در جایگاه قانونی خود با این معلم خاطی برخورد خواهد کرد.
قربانی با بیان اینکه این معلم الیگودرزی از اقدام خود ابراز ندامت و پشیمانی کرده است، گفت: این معلم الیگودرز در اظهارات خود عنوان کرد که به خاطر یک لحظه عصبانیت اقدام به کتک زدن این دانش‌آموز کرده و از این اقدام خود نهایت پشیمانی را دارد.
وی با بیان اینکه همچنین اولیا این دانش‌آموز و سایر دانش آموزان نیز اگر مدعی هستند که از سوی این معلم مورد کتک‌کاری قرار گرفته‌اند می‌توانند اقدامات قضایی خود را در این رابطه داشته باشند گفت: ما نیز در آموزش و پرورش به طور حتم با این معلم برخورد جدی خواهیم کرد.

کتک زدن دانش آموزان توسط معلم الیگودرزی/ مسوولان: با خاطی برخورد کردیم
طبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: کتک زدن دانش آموزان توسط معلم الیگودرزی، معلم الیگودرزی، فرهاد داودوندی فعالترین وبلاگ نویس ایران، فعالترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین سایت شخصی ایران، پربیننده ترین وبلاگ ایران،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 آذر 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic