وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


نقد اجتماعی

مثلا قرار است روسای بی مسوولیت،

حافظ جان شهروندان در مقابل حوادث طبیعی باشند!


بروجرد شهری است که امنیت و حتی احساس امنیت در آن رشد مثبت و بسیار بالایی دارد، به چهره های شاد این کودکان بروجردی بنگریم که با لبخند هایی بر لب در این اندیشه اند که در موقع پدید آمدن بلایای طبیعی قرار است روساء و مسوولین ادارات شهر به یاری شان بشتابند

حضور فقط حدود ده مسوول از ادارات شهر در نشست بسیار مهم "کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی در هلال احمر بروجرد"


نقد اجتماعی

مثلا قرار است روسای بی مسوولیت،

حافظ جان شهروندان در مقابل حوادث طبیعی باشند!


فرهاد داودوندی- بروجرد:

زلزله مهیب سال 1385 بروجرد و در هم ریختگی که بعد از آن در سطح شهر پیش آمد هم باعث نشد بعضی از روسای ادارات بروجرد به خود بیایند!

تمامی متخصصان امر معتقدند بروجرد در خط زلزله قرار دارد، وجود چندین گسل فعال در زیر شهر نیز تائیدی بر ادعای متخصصین زلزله شناسی می باشد.

روز گذشته
"کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی در هلال احمر بروجرد" برای مسوولین ادارات بروجرد برگزار گردید.

متاسفانه از آنجا که بعضی از روسای ادارات، هیچگاه خطرات بلایای طبیعی برای شهر را جدی نمی گیرند در این نشست هم حضور پیدا نکردند، نه اینکه در این نشست نبودند، بلکه اینگونه روسا در نشست های دیگری هم که بنا به دعوت هلال احمر بروجرد در طی سال برگزار می گردد نیز حضور پیدا نمی کنند!

بیچاره ما شهروندان، که روی چند گسل زلزله زندگی می کنیم و چشم و امیدمان به بعضی روسای ادارات است که هر وقت خدای ناکرده یک بلای طبیعی گریبان شهرمان را گرفت، این روسا در اوج آمادگی خود و زیر مجموعه شان به داد ما شهروندان بروجردی برسند!!!

البته شاید کارهای مهمتر از حفظ جان شهروندان در مقابل بلایای طبیعی وجود دارد که ما از آنها بی خبریم!

به هر حال، روز گذشته از تعداد بسیاری از روسای دعوت شده به نشست
"کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی در هلال احمر بروجرد" تعدادی کمتر از جمع انگشتان دو دست از مسوولین بعضی ادارات و ارگانها، شرکت کرده بودند! که واقعا جای تاسف دارد!!!

@@@@@

توضیح تکمیلی: روز گذشته برای اولین بار در موقع حضور در جلسات اداری شهر، نتوانستم شاد و پر انرژی باشم، بسیار متاسف شدم که روسای بعضی ادارات، امر به این مهمی را جدی نگرفته اند.

به آرامی به حاج محمد کرمی مسوول دلسوز هلال احمر بروجرد گفتم فقط همین افراد دعوت شده اند؟ که با ناراحتی که در لحن صدایش مشخص بود گفت: برای همه دعوت نامه ارسال کرده ایم، اما مثل همیشه نیامده اند!!!

موقع بیرون آمدن از هلال احمر پیش خودم گفتم: مثلا قرار است بعضی روسای بی مسوولیت! حافظ جان و مال مردم در مقابل حوادث طبیعی به مانند: زلزله و سیل و طوفان و .... باشند!!!
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: نقد اجتماعی مثلا قرار است روسای بی مسوولیت حافظ جان شهروندان در مقابل حوادث طبیعی باشند!، نقد، نقد اجتماعی، زلزله، گسل، گسل زیر بروجرد،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 28 آبان 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ