وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh


این دختر خردسال نگذاشت چک من برگشت بخوردسپاس ویژه از این دختر خانم نونهال بروجردی

دختر خردسالی که نگذاشت چک من برگشت بخورد


امروز ظهر ساعت 13.30 دقیقه برای ورود به یکی از بانک های شهر با در بسته مواجه شدم!

چک بانکی ام در حال برگشت خوردن بود و برای ریختن پول به حساب و اینکه چک بانکی ام برگ نخورد عجله داشتم و مامور بانک هم از پشت شیشه اعلام کرد وقت اداری تمام شده است.

ناراحت و گرفته قصد داشتم برگردم که این دختر خانم کوچولو و زیبا با دیدن من پشت در بانک طوری که کسی متوجه نشود آمد و در بانک را از داخل به روی من باز کرد و من هم در کمتر از میلیونوم ثانیه خودم را به داخل بانک پرتاب کردم و القصه یک بگو مگویی بین من و کارمندان محترم بانک درگرفت.

از یکطرف در حال جرو بحث با کارمندان بانک بودم و از طرف دیگر با دیدن چهره این دختر بچه دوست داشتنی خنده ام گرفته بود و نمی توانستم جلوی خنده خودم را بگیرم که امروز فرشته نجات من شده بود تا چک بانکی ام برگشت نخورد.

به هر حال اوضاع آرام شد و کارمندان شریف بانک مشکل من را هم حل کردند.

به پاس قدردانی از این دختر بچه همشهری نونهال مان که متاسفانه فراموش کردم نامش را بپرسم و با حرکتش  در باز کردن در بانک به روی من، باعث شده بود امروز من مشکلم در بانک حل بشود و چک بانکی ام برگشت نخورد، عکسی از وی به رسم قدر دانی گرفتم تا روی سایت قرار بدهم تا به این طریق از وی تشکر کرده باشم.
طبقه بندی: نقدهای ورزشی اجتماعی، 
برچسب ها: دختر بچه، سپاس ویژه از این دختر خانم نونهال بروجردی، دختر نونهال در بانک، دختر نونهالی که نگذاشت چک من برگشت بخورد، فرهاد داودوندی، فعالترین وبلاگ ایران، دختر خردسالی که نگذاشت چک من برگشت بخورد،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 10 شهریور 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic