وبلاگ شخصی فرهاد داودوندی
 
فروشگاه لوازم یدكی اتومبیل ، نجوم ، ورزش ، شطرنج، هنر و علم در بروجرد
tabligh
tabligh

رضا کرزبر

پس از قهرمانی در انتخابی تیم ملی بوکس:


فقط به طلای قهرمانی آسیا فکر می‎کنم

می‎خواهم اولین سهمیه المپیک "سبک‎وزن" را‎ کسب کنم

بوکسور وزن 56 کیلوگرم مدعی شد توانایی کسب طلای رقابت‎های قهرمانی 2015 آسیا و سهمیه المپیک 2016 را دارد.

رضا کرزبر در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، درباره پیکارهای انتخابی تیم ملی اظهار کرد: وزن 56 کیلوگرم شلوغ‎ترین وزن بود و هشت مدعی داشت. همه مدعوین از عنوان‎دارها بودند و سطح رقابت‎ها بالا بود.

وی یادآور شد: سه مبارزه داشتم که ابتدا احسان سپهوندی را شکست دادم و بعد آرش کاس‎پور و در مبارزه فینال سجاد نجفی را مغلوب کردم. این بوکسورها جزو بهترین‎های کشور هستند.

کرزبر با اشاره به اینکه از دوم فروردین تمرییناتش را برای موفقیت در انتخابی تیم ملی شروع کرده، ادامه داد: در این مدت چند بار مصدوم شدم و دو هفته قبل از پیکارها بینی‎ام به شدت آسیب دید، همچنین کتف راستم خیلی درد می‎کرد ولی با این شرایط جا نزدم و خدا را شکر مزد زحماتم را گرفتم که جا دارد از مربی‎ام آرش روشنایی تشکر ویژه‎ای داشته باشم.

این مشتزن لرستانی با اشاره به اینکه نفرات برتر اوزان مختلف جواز حضور در رقابت‎های قهرمانی آسیا را کسب کرده‎اند، افزود: این پیکارها 10 تیر در کشور تایلند شروع می‎شود و هدفم این است که دست پر برگردم و جز نشان طلا به چیز دیگری فکر نمی‎کنم.

وی درباره رقابت‎های قهرمانی جهان که شهریور ماه در قطر برگزار می‎شود، گفت: این رقابت‎ها مرحله اول کسب سهیمه المپیک است و در 10 سالی که بوکس کار می‎کنم همیشه به کسب این سهمیه فکر کرده‎ام و با اینکه جواز حضور در المپیک خیلی سخت است اما می‎خواهم برای اولین بار در تاریخ بوکس ایران سهمیه المپیک در سبک وزن را کسب کنم.


طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: رضا کرزبر پس از قهرمانی در انتخابی تیم ملی بوکس: فقط به طلای قهرمانی آسیا فکر می‎کنم، رضا کرزبر، فرهاد داودوندی فعالترین وبلاگ نویس ایران، فرهاد داودوندی وبلاگ نویس فعال ایران، فعالترین وبلاگ ایران، پر بازدید ترین وبلاگ ایران،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 توسط فرهاد داودوندی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ